If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 38/2017

Razer smartphone? GTX 1070 Ti skoro oficiálně či beryliový headset.

- SteelSeries společně s Targus začalo nabízet batoh určený pro hráče. Kromě velkého notebooku má připravené místo také na periferie a několik dalších vychytávek. Zatím se prodává pouze skrze oficiální web výrobce.

- Gigabyte je zase o krok blíže k vytvoření konkurence pro Asus ROG. V rámci své značky Aorus nabídne vůbec první headset. Model H5 se chce od konkurence odlišit hlavně použitím měničů z beryllia, zatímco standard je neodym. Lepší materiál má znamenat kvalitnější zvukové podání.

- Vychází další velké hry a Nvidia tradičně vydává novou verzi Game Ready ovladačů. Ty nové vaši GeForce kartu připraví na Project Cars 2, Total Warhammer II či třeba na betu Call of Duty: WWII.

- Gigabyte prakticky potvrdilo chystanou GeForce GTX 1070 Ti, o které se nedávno spekulovalo. Teaser obrázek nemluví přímo o „GTX 1070 Ti", ale indicií je dostatek. Jenom to vypadá, že se objevil dříve, než bylo v plánu.

- Razer oficiálně mluví o svém mobilní zařízení, které chce uvést ještě do konce tohoto roku. Potvrdil ho přímo šéf firmy, zatím ale neřekl, jestli půjde přímo o smartphone.

- Procesory Cannonlake má postihnout další zdržení. Do notebooků by se 10nm architektura měla dostat až koncem roku 2018. Na nízkou spotřebu si tak ještě počkáme.

- Periferie Xtrfy míří na esport hráče a jde prakticky o jedinou přímou konkurenci pro značku Zowie. Jsou jednoduché, promyšlené a bez zbytečností. Jak se hraje s myší Xtrfy M2 si můžete přečíst v recenzi. M2 nabízí přesně to, co výrobce slibuje, cena ale může odradit.

Comments