If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 39/2018

Wi-Fi dává smysl, stylové balení Core i9 a bezdrátový hardware.

- Nový headset od značky HyperX jsou pecková sluchátka s integrovaným mikrofonem. Výrobce tak cílí na hráče, kteří nechtějí na hlavě nosit obří headset. Do balení přidá několik velikostí špuntů a také krabičku pro přenášení.

- Intel se zřejmě inspiroval u AMD a svůj výkonný procesor Core i9-9900K nabídne ve stylovém plastovém balení místo tradiční papírové krabičky. Procesor předčasně prozradil americký Amazon včetně dolarové ceny.

- Začátkem listopadu nabídne Cooler Master náročným hráčům svoji nejpokročilejší PC skříň Cosmos C700M. Nabídne hromadu místa pro komponenty, vysokou modularitu, podsvícení či třeba natočení grafické karty, abyste na ni přes průhlednou bočnici dobře viděli.

- O streamování her se začal zajímat skutečně obří hráč a není jím nikdo jiný než Google. Společnost oznámila Project Stream, který startuje s vydáním Assassin's Creed: Odyssey. Vybraní zájemci z USA budou moci službu otestovat a zahrát si Odyssey zdarma.

- Razer oznámil rozšíření nabídky headsetů rovnou o tři bezdrátové modely Nari. Jsou odstupňované podle výbavy a ceny. Ten nejvyšší dostal označení Ultimate a pomocí speciální technologie vám zvládne rozvibrovat hlavu, abyste basy při hraní skutečně cítili.

- Ani ne za dva týdny se má v obchodech objevit nová myš od HyperX. Model Pulsefire Core bude představovat zatím nejlevnější kousek v nabídce myší tohoto výrobce. Přesto ale nabídne spolehlivý senzor od PixArt, RGB podsvícení či dost programovatelných tlačítek.

- Myš SteelSeries Rival 600 byla osvobozena od kabelu. Výrobce oznámil model Rival 650, což je prakticky Rival 600 minus kabel. Bezdrátová novinka funguje přes tradiční 2,4GHz pásmo a slibuje odezvu 1 ms. Potěší také rychlé nabíjení, jestliže máte moderní USB port.

- Normální smrtelníci se konečně vyznají v generacích/verzích Wi-Fi sítí. Dosavadní pojmenování ve stylu egyptského hieroglyfu vystřídala jednoduchá číslice označující verzi bezdrátové sítě. Dočkáme se letos ještě lepší inovace?

About the Author

Filip Němeček

Contributor

Comments