If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 4/2018

Výkon Ryzen s integrovanou GPU, recenze Sensei 310..

- Razer dále posouvá možnosti Chroma podsvícení. Pomůže mu Philips se svým řešením Hue, které je nově kompatibilní právě s Chroma software, takže od vašeho počítače můžete ovládat světlo v celém domě. Samozřejmě to ale chce pořádně výbavy.

- Mechanika K63 od Corsair se dočkala bezdrátové verze a můžete si vybrat, jestli využijete šifrované 2,4 GHz připojení, Bluetooth nebo prostě kabel. Kromě toho výrobce uvedl „lapboard", pomocí kterého můžete pohodlně hrát na gauči.

- S novými periferiemi se ukázal také Cooler Master a představil rovnou celou novou řadu. Designově ladí a zaujme třeba klávesnice s několika analogovými klávesami, které oceníte hlavně u závodních her, plošinovek a zkrátka všude, kde je potřeba přesnost.

- Jak se používá upgradovaný model SteelSeries Sensei 310? Na to odpoví podrobná recenze. Nedostatky budete hledat těžko.

- Corsair ještě ukázal, že také zvládne bezdrátové nabíjení myši. Oproti konkurenci ale sáhl po jiném řešení. Podložka má speciální místo, kde je zabudována Qi nabíječka, takže stejně můžete nabíjet váš mobilní telefon. Pokud vaše zařízení Qi nepodporuje, v balení najdete adaptéry.

- Plánovaný Ryzen procesor s Vega grafikou by podle nového benchmarku měl nabídnout dostatek výkonu pro hraní Battlefield 1, Zaklínač 3 a dalších relativně moderních her.

- Pamatujete barevné myši od Mionix z konce minulého roku? Výrobce k nim představil ještě podložky, které díky obřím rozměrům pojmou myš i klávesnic

About the Author

Filip Němeček

Contributor

Comments