If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 41/2017

Souhrn měsíce, Razer smartphone, levná mechanika.

- Trust uvedl novou symetrickou myš GXT 170 Heron. Nabízí „síťové" podsvícení a třemi RGB zónami, které si nastavíte podle sebe. Výbava zahrnuje senzor s maximem 7000 DPI, makra či nastavitelnou hodnotu polling rate.

- Hybridní klávesnice nabývají na popularitě. Další model plánuje uvést esport značka Xtrfy. Klávesnice K3 obsáhne Mem-chanical spínače, které jsou v základu membránové, ale vlastnostmi se mají přiblížit Cherry MX Red. V obchodech bude v listopadu.

- Razer představí (velmi pravděpodobně) smartphone 1. listopadu. Společnost láká na „největší" odhalení.

- Jaký zajímavý hardware přineslo září? Na to odpoví přehled. Dočkali jsme se třeba ergonomické mechanické klávesnice bodující na Kickstarter, šíleného desktopu s 18jádrovým CPU a 128 GB RAM a MSI se zařadilo mezi výrobce nabízející tenké herní notebooky.

- Patriot nedávno uvedl myš a plánuje ji doplnit ještě podložkou. Nepůjde ale o obyčejný kus látky, nýbrž o podsvícený model se šesti barvami.

- Trust nezůstal pouze u myši, výrobce také začal prodávat cenově příznivou mechaniku. Nový model Cada nabízí plnohodnotné rozložení kláves, kovovou konstrukci a RGB podsvícení jednotlivých kláves s cenou lehce nad 2000 Kč.

- Do konce roku plánuje MSI uvést desktop Infinite X postavený na novém Coffee Lake procesoru a s novým systémem chlazení, ve kterém mají tři hlavní komponenty vlastní „vzduchovou komoru".

Comments