If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 44/2016

Razer chce nahradit desktop, mobilní VR od Xiaomi...

- Kingston uvedl do zahraničních obchodů svoji první mechanickou klávesnici HyperX Alloy FPS. Kromě toho doplnil některé nové informace, jako třeba několik dostupných režimů podsvícení. Cena se pohybuje okolo 3 tisíc korun.

- Razer se opřel do své notebookové řady Blade. S modelem Pro se chystá nahradit počítač. Ve výbavě najdete Intel Core i7, GTX 1080, spoustu RAM či 4K displej. Novinku na zádech ucítíte, pořád má ale jít o nejlehčí a nejtenčí notebook svého druhu.

- První modely Nvidia GTX 1050 Ti už můžete v českých e-shopech kupovat. Ceny začínají lehce nad 4 tisíci korun, ale klidně se dostanou nad hranici 5 tisíc. Výběr je ale stále poměrně omezený. Model GTX 1050 přijde později.

- Cougar představil novou mechanickou klávesnici Ultimus RGB. Nabídne klasické rozložení kláves společně s RGB podsvícením. Zatím ale není jasné, jaké spínače nový model ukrývá.

- Čínské Xiaomi se pouští do mobilní virtuální reality s novým headsetem Mi VR. Design lehce připomíná PlayStation VR. Potřebujete některý z novějších Xiaomi chytrých telefonů, samotná cena headsetu (včetně ovladače) je ale příjemně nízká. Necelých 8 stovek. Zatím se ale Mi VR prodává pouze v Číně.

- Biostar ukázal, jak lze inovovat grafické karty. Nový model GeForce GTX 1060 potěší fanoušky tanků. Jeho chladič má totiž tank připomínat, včetně děla. U nás ale Biostar prodává zatím pouze základní desky.

- Slibovaný headset MasterPulse Pro s prostorovým 7.1 zvukem se Cooler Master chystá uvést na český trh v průběhu listopadu za předem avizovanou cenu 2700 Kč. Dále nabídne technologii Bass FX pro „ruční" úpravu zvukového projevu a RGB podsvícení. Příští rok bude v bezdrátové variantě.

About the Author

Filip Němeček

Contributor

Comments