If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 44/2017

Razer Phone. Asasínská grafika a VR od Aceru.

- Plánujete hrát Call of Duty: WWII, Need for Speed Payback nebo Nioh? Aktualizuje si ovladače pro Nvidia grafické karty. Ty aktuální přináší právě optimalizace pro tyto hry.

- Asus si připravil grafickou kartu pro fanoušky Assassin's Creed: Origins. Speciální edice karty ROG Strix GTX 1080 Ti je vyzdobena hieroglyfy a vypadá jak odlitá z bronzu někde v Egyptě. Cena zatím nebyla oznámena.

- SteelSeries si vzpomnělo na hráče preferující klávesnice bez numerické části. Brzy začne prodávat svoji nejlepší mechaniku Apex M750 právě v TKL variantě. Zbytek výbavy zůstal stejný a nový model bude o několik stovek levnější.

- Mobilní telefon od Razer byl konečně představen. Nakonec nabízí poměrně konzervativní design a jedním z hlavních lákadel je světově první 120Hz displej. Výbava zahrnuje také velkou baterku či 8 GB operační paměti. Software zůstal celkem bez úprav a Razer Phone se začne prodávat asi za dva týdny. Evropská cena je podobná top modelům jiných výrobců.

- Máme tu další podsvícenou podložku. Na svědomí ji má Cooler Master, který se rozhodl vsadit na přednastavené podsvícení a nižší cenu.

- Windows Mixed Reality se začíná rozjíždět. Acer uvedl svůj headset AH101 s dvojicí pohybových ovladačů v balení. Zvládne snímat jak pohyby vaší hlavy, tak pohyb v prostoru a stojí o pár tisíc méně než Oculus Rift.

Tagged With

Comments