If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 45/2016

Herní projektor, výkon mobilní GTX 1050 Ti...

- Vychází spousta nových her, tak nezapomeňte aktualizovat ovladače grafické karty. Nvidia vydala novou verzi pro Titanfall 2, aktuální Call of Duty: Infinite Warfare a také vás připraví na Dishonored 2.

- Není pro vás hraní na monitoru či televizi dostatečně velkolepé? BenQ právě uvádí nový projektor W1210ST určený pro hraní. Obraz zvládne promítat na malou vzdálenost a díky nízké odezvě či herním režimům slibuje lepší zážitek než tradiční projektory.

- První Intel Kaby Lake procesory míří na desktop. Zatím bude bohatý výběr z řady Core i5, koupíte ale také několik Core i7 modelů. Myslelo se i na ty, kteří rádi přetaktovávají. Core i3 zatím chybí.

- Notebookové hraní se stane ještě dostupnějším. Unikly výsledky testů mobilní varianty nové GTX 1050 Ti. Vypadá to velmi dobře. Karta výkonově poráží GTX 970M z minulé generace. Také základní herní notebooky by tak měly nabídnout zajímavý výkon.

- BenQ pod svoji e-sportovou značkou Zowie uvádí monitor XL2735 pro náročné hráče. Výbava nabízí 27 palců, obnovovací frekvenci 144 Hz či novou technologii Dynamic Accuracy. Na obě strany monitoru navíc lze přidělat speciální „clonu", aby vás okolí nerušilo od oblíbené hry.

- Práce na novém a futuristickém sídle Nvidia jsou v plném proudu. Na novém videu se můžete podívat, jak stavba polygonové budovy pokračuje. Společnost také prozradila, že jednu verzi budovy už má, a sice tu pro virtuální realitu.

- MSI zatím nabízí deset modelů GTX 1070. Tak proč nepřidal další? Nejnovější přírůstek se jmenuje Quick Silver a půjde o limitovanou edici. Koupit půjde také v přetaktované variantě a design má hodně blízko Gaming kartám.

- Zotac si vybral Radeon RX 480 pro svůj další mini herní počítač z řady Magnus. Dále ho osadil procesorem Intel Core i5 a dvěma sloty pro DDR4 paměti. Na disk je připraven M.2 slot a 2,5" pozice. Novinka se bude prodávat jako barebone či jako kompletní PC s Windows 10.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Filip Němeček

Contributor

Comments