If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 49/2017

Titan V, ohlédnutí za listopadem či Nintendo na Shield TV.

- Genesis nezahálí a představuje další headset. Neon 360 je tradiční levný stereo model a výrobce opět vsází na mikrofon umístěný přímo na mušli. Nechybí ani červené podsvícení.

- Titan Xp se na trhu neohřál ani rok a Nvidia už přichází s novým modelem Titan V. Jedná se o první grafiku s Volta architekturou. Novinka je určena pro výzkumníky a ve specifických aplikacích nabídne výkon 110 TFLOPS. To je asi 9x víc než Titan Xp. Cena vzrostla dvojnásobně.

- Listopad byl skutečně zajímavý měsíc pro hardwarové nadšence. Přesvědčí vás o tom tradiční ohlédnutí „Hardware měsíce". Razer představil chytrý telefon, Intel a AMD oznámili spolupráci, Ryzen 7 dorazil do notebooků, VR headsety se konečně začaly prodávat... No zkrátka nabušený měsíc.

- Nvidia Shield TV poslouží také ke hraní Nintendo her. Zatím pouze v Číně, v nabídce najdeme třeba New Super Mario Bros. Wii nebo The Legend of Zelda: Twilight Princess. Jde o náznak větší spolupráce?

- V nejnovější recenzi si můžete přečíst druhé zhodnocení futuristického notebooku Acer Predator Triton 700 v konfiguraci s GeForce GTX 1080. Takto výkonná karta v tenkém těle je prostě paráda. To samé platí o dvojici rychlých SSD disků s RAID 0.

About the Author

Filip Němeček

Contributor

Comments