If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 49/2019

Lepší zvuk pro konzole. Přenosný monitor. Druhý next-get Xbox?

- AOC svůj nový monitor právem označuje za extra-široký. Nabízí velikost 49 palců a poměr stran 32:9, takže na šířku získáte rovnou 5120 pixelů a na výšku potom 1440 pixelů. Nechybí ani slušná obnovovací frekvence 120 Hz.

- Objevily se docela zajímavé spekulace o novém Xboxu. Microsoft má totiž chystat rovnou uvedení dvou modelů. Kromě toho "hlavního" ještě druhý s nižším výkonem a tedy nižší cenovkou. Tento Xbox má být určený pro hraní ve 1440p a přinést větší výkon než jakákoliv dnešní konzole.

- MSI svůj nový monitor řady Optix odlišilo tím, že je určený pro přenášení. Váží lehce pod jeden kilogram a nabízí Full HD displej s velikostí 15,6". Pro připojení lze využít buď dvojici USB-C nebo mini HDMI.

https://www.grunex.com/article/msi-uvadi-svuj-prvni-prenosny-monitor/8926

- Potrpíte si na kvalitní zvuk a hrajete na konzoli? Creative má pro vás novou externí zvukovku, která kromě s PC funguje také s PlayStation 4 a Nintendo Switch. Kromě lepšího zvuku nabízí nastavení hlasitosti voice chatu nebo profily pro populární hry.

- Nová recenze hodnotí audio "váleček" Muvo Play od Creative. Jedná se o barevný přenosný reproduktor, který se nebojí vody a kromě slušného zvuku zaujme také příznivou cenou.

- Druhá z aktuálních recenzí se zase podívala na zoubek, respektive spíše na klávesy novinky Oryx K600 od značky Niceboy, která do světa gamingu vstoupila relativně nedávno. Klávesnice je řemeslně dobře provedená a až na software ji není moc co vytknout, zároveň ale mezi konkurencí nedokáže zazářit.

About the Author

Filip Němeček

Contributor

Comments