If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 5/2018

Retro Atari v březnu, odolný Corsair...

- Asus trošku netradičně zvolil pro nový ROG Strix headset jinou barevnou kombinaci. Představená novinka září zlatou barvou, doplněnou o tradiční černou. Fusion 500 jinak nabídne virtuální prostorový zvuk a funguje také s PlayStation 4.

- Povedlo se vám někdy polít klávesnici? V takovém případě by se mohla hodit mechanická novinka K68 od Corsair. Tento mechanický model odolá polití a nevadí mu ani prach. Ve výbavě potom najdete prověřené Cherry MX spínače či RGB podsvícení jednotlivých kláves.

- Monitor s RGB notifikacemi od MSI byl podrobněji představen, na CES 2018 se totiž ukázal pouze letmo. Odezva 1ms nepřekvapí, panel typu VA určitě potěší, stejně jako zabudovaný USB 3.1 hub, konektory pro sluchátka nebo podpora VESA standardu. Cena a dostupnost bohužel stále chybí.

- Sony dále rozšiřuje barevné varianty ovladače DualShock 4. Začátkem března do nabídky dorazí půlnoční modrá a černá ocel. Co více dodat?

- Pro náročné streamery představil Razer nový model mikrofonu Seiren s přídomkem Elite. Slibuje kvalitní zachycení vašeho hlasu. Po technickém směru se jedná tradičně o kondenzátorový mikrofon s kardioidní charakteristikou. Razer se dokonce udržel a nepřidal RGB podsvícení.

- Retro vlna od Atari má po odložení minulý rok nové datum vydání. Tři varianty retro konzolí se začnou prodávat od 9. března. Prodávat se bude handheld verze a potom dva joysticky - jeden určený pro připojení k televizi a druhý jako ovladač pro PC.

Comments