If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 7/2020

RGB herní křeslo. Recenze pasty či top AOC monitor s top cenou.

- Zdá se, že ani herní křesla už nejsou imunní trendu RGB podsvícení. Novinka Trit 500 od Genesis je podsvícením lemována a aby z křesla nevedl kabel, je podsvícení napájeno z powerbanky, kterou si ale musíte obstarat sami.

- Jedna z nových recenzí hodnotí teplovodivou pastu od Evolveo. Byla porovnána s konkurencí a výsledek vás buď dost překvapí, nebo vůbec. Záleží, jak moc věříte marketingu okolo tohoto segmentu.

- Podsvícené podložky nemusí stát minimálně tisícovku. Jak ukazuje recenze Boron 500 XXL od Genesis, poměrně podsvícená kvalitní podložka se dá pořídit za několik stovek. Samozřejmě v takovéto cenové hladině nejde čekat nejprémiovější materiály či extra nastavitelné podsvícení.

- AOC představil další monitor, tentokrát ale úplně z jiné cenové kategorie. Novinka je sice slušně vybavená a ve výbavě nechybí 200 Hz obnovovací frekvence nebo Nvidia G-Sync Ultimate, ale za cenu monitoru seženete kompletní nabušenou herní sestavu.

- Recenzí prošlo také SSD Toshiba RC 500 určené pro M.2 slot. Není v základu špatné, ale díky silné konkurenci v tomto segmentu a vyšší cenové hladině ho nelze i přes kladné vlastnosti jednoznačně doporučit.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Filip Němeček

Contributor

Comments