If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

HD remake PSP God of War pro PS3

Zatím jen info od čínské Sony.

Čínská Sony dnes oznámila, že oba dva God of War tituly pro PSP, tedy God of War: Chains of Olympus a God of War: Ghost of Sparta vyjdou na PlayStation Network 7. července 2011, jak reportuje The Magic Box.

Oba tituly se na PlayStation Network objeví pod názvem God of War Portable Collection. Hrám se dostane také odpovídající péče - vylepšena bude grafika a v obou případech bude také mnohem vyšší rozlišení.

Hry budou na PlayStation Network v angličtině a čínštině. God of War Portable Collection je oznámeno zatím pouze pro tamní trhy a o americké či evropské PSN nepadlo zatím ani slovo. Pravděpodobnost, že by se ale zrovna God of War tituly neobjevily na západě, je poměrně malá. O případném oznámení pro Ameriku a Evropu vás budeme informovat.

God of War: Chains of Olympus vyšlo v roce 2008 a Ghost of Sparta v roce 2010. Oba tituly ždímaly PSP na maximum a chvále hráčů i kritiků se těšily především díky vizuální reprezentaci.

Předchozí God of War kolekce, tedy první dva díly God of War v HD remaku, vyšla v listopadu 2009 a s prodeji přes dva miliony kusů byla velmi úspěšná.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments