If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hellblade má podtitul Senua's Sacrifice a ukazuje tvář

V pěkném traileru + making of.

Na ranní zveřejnění plakátu a podtitulu Senua's Sacrifice navázali dnes večer Ninja Theory s čerstvým trailerem z této syrové third-person akce na blízko pro PC/PS4. Obsahuje jedinou scénu točící se kolem nového vzhledu hrdinky, kterou trápí psychické a emocionální potíže, reprezentované hlasy (ty ve sluchátkách zní, jako by byly ve 3D okolo vás). Cílem autorů bylo, aby se Sensua stala jednou z nejvíce uvěřitelných postav ve hrách a díky Unreal Engine 4 se jim to náramně povedlo:

"V tomto traileru poprvé ukazujeme světu naši novou technologii, která přenáší výkony herečky (předlohy) v reálném čase hladce přímo do herního světa. Pokud je nám známo, nikdo jiný to předtím v takové kvalitě nedokázal," chlubí se vývojáři.

Těch je pořád pouze šestnáct, díky čemuž a také digitálnímu vydání na vlastní triko prý mají kreativní svobodu, která jim dovolí zajít dál než v minulosti. Vývoj je prý v plném tempu a v příštích měsících nám ukáží více ze soubojů, ale termín stále neupřesnili, ani jestli se stihne letošní rok. Ještě čerstvý deníček:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Hellblade

PS4, Xbox One, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments