If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Herec Wesley Snipes dělá ve vězení na hře

Akční hra s logickými puzzly.

Wesley Snipes, známý americký herec a představitel například upírobijce Bladea, je teď za daňové úniky ve vězení. Spoustu volného času za mřížemi ovšem tráví aktivně – spolupracuje na hře, která by měla vyjít na mobilní telefony a také na Xbox Live a Playstation Network.

Hra bude mít název Julius Styles: The International a kombinovat by měla akční pasáže s logickými hádankami. Hlavní postavou je, jak už název napovídá, Julius Styles, což je hrdina Wesleyho Snipese, který se objevil už v trojici filmů – v Umění boje, Vražda v Bílém domě a Přepadení ve vzduchu.

Podle svých slov chtěl Wesley Snipes už nějakou dobu tohoto filmového hrdinu převést do světa videoher. „Julius Styles nabídne něco pro stratégy, co rádi namáhají svou mysl, tak i pro milovníky akce," říká ve svém prohlášení herec.

Na samotné hře pracuje studio Lapland Studio, které se zatím zabývalo převážně tituly na WiiWare. Hra by měla vyjít nejprve pro iPhone a iPad, následně na obě konzole a v plánu je verze také pro platformu Android.

Mimochodem, jakmile bude Wesley Snipes v roce 2013 z vězení propuštěn, má v plánu natočit další film s Juliusem Stylesem v hlavní roli.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments