If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Herec z filmu Uncharted považuje své účinkování za chybu

Antireklama.

Za tuto až moc upřímnou zpověď Toma Hollanda v Sony Pictures určitě nepochválí. Potřebovali by nabudit zájem o film, který dorazí do kin v půlce července (začal s tím před pár dny CEO Jim Ryan), ale tímhle způsobil akorát tak pravý opak a paniku fanoušků.

Herec, který je znám díky Spider-Manovi, v rozhovoru pro GQ-Magazine prohlásil kupodivu následující:

"Moje účinkování v roli Drakeho bylo méně o průchodu určitou scénou, jako spíš o postavení se tak a tak, abych vypadal cool a aby se pořádně ukázaly moje vyboulené bicepsy".

Holland navíc smutně dodal, že jeho vzetí této role bylo chybou a něčím, co už by pravděpodobně nikdy znovu neudělal.

Film Uncharted je prý dost ve stylu akčních filmů od Michaela Baye (Armageddon, Transformers, Bad Boys, Skála), popsali ho GQ-Magazine, kteří nešetřili kritikou - má podle jejich názoru jit o jakýsi experiment marnosti, který zanechal v puse jen hořkou pachuť.

Herec dále přiznal, že se většinu času při natáčení spíš strachoval, jestli v nějakém záběru vypadá dobře, než aby řešil, jestli hraje danou postavu. Celé to prý bylo hlavně o tom, aby vypadal pěkně a aby to byl cool moment, kde působí jako ten správný akční hrdina.

Výsledný film prý zatím ještě neviděl, takže ho nemůže hodnotit, ani jestli v této zamýšlené póze uspěl. Ale považuje toto angažmá za důležitou lekci ve své kariéře.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments