If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Herecké obsazení a temnější tón Hitman 3

+ kdo bude tentokrát vydavatelem?

Dnešní odpolední stream neexceloval v nabídnutí nějakých extra nových záběrů, zato přinesl k Hitman 3 pár jiných novinek.

Například jsme se dozvěděli herecké obsazení, resp. kdo namluví které postavy.

David Bateson se opět stane Agentem 47, zatímco Jane Perry opět ztvární Dianu Burnwoodovou. Zpět bude i Philip Rosch coby The Constant a John Hopkins jakožto Lucas Grey.

U postavy Olivia Hall je změna, že tentokrát dabing poskytne Isaura Barbe-Brown a nikoli Michelle Asante, hlas z Hitman 1 a Hitman 2.

Tón hry má dospělejší, vážnější a temnější, ostatně není náhoda, že v propagačních materiálech dominuje černá barva (ve dvojce to byla spíš růžová a v jedničce bílá). Spíš čekejte něco jako Absolution než Blood Money. Pokud vlastníte předešlé dva díly novodobé trilogie, budete si sem moci naimportovat všechny levely a dosažený pokrok, abyste vše mohli hrát z jediného místa. Co si Hitman 3 zachová, je smysl pro humor, jen máte počítat s jeho temnějším nádechem.

Dost překvapivé je jinak to, kdo se stane vydavatelem Hitman 3: přímo dánské studio IO Interactive, nikoli Warner Bros, jak se dosud předpokládalo. Čili jedničku měli pod taktovkou Square Enix, dvojku Warner Bros a trojku si raději zajistí sami autoři, což je poněkud nestandardní, měnit takto partnera díl co díl.

Komunitní manažeri Travis Barbour a Clemens Koch k tomu ve streamu uvedli, že půjde o zásadní krok pro studio, i takovou výzvu, kterou jeho dvě pobočky v Kodani a Malmö musejí zvládnout. Proto vše, co o Hitman 3 kdykoli a kdekoli uslyšíte, budou mít pod palcem přímo vývojáři, nikoli marketingové oddělení nějakého vydavatele.

Záznam celého vysílání zde:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Hitman 3

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments