If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Herní moderátor Mikoláš Tuček o sobě píše knihu

Podpořte ji na Startovači.

V naší kotlině existuje málo lidí z herní branže, kteří by toho mohli vyprávět více než on. I málo redaktorů, kterým se dostává takové popularity.

Takže záměr Mikoláše Tučka napsat autobiografii s názvem 42 vlastně není vůbec od věci. Snad každý ho zná z Re-Play, Score, Applikace či Blate Night Show, případně z moderování různých, nejen herních akcí.

Ač jeho poslední angažmá v Seznamu s New Game+ a New+ neklaplo, uchází se o vaši podporu s napsáním plnohodnotné tištěné knihy (nikoli jen nějakého PDF) na Startovači.

Stanovený cíl se sehnáním 100 tisíc korun tam splnil ani ne za jeden den a v tuto chvíli je na dvouapůl násobku díky téměř čtyřem stovkám podporovatelů. Ti se určitě nemusejí bát, že by to dopadlo jako s filmem Františka Fuky...

"Když chcete napsat takovou knížku, je dost fajn začít tím, o čem to bude. A já si řekl, že mi je 42 a že by to měla bejt knížka o mě, což je jediná věc, ve který se aspoň trochu vyznám (a občas taky ne), a že by tam měly bejt odpovědi na základní otázku života, vesmíru a vůbec. ©Douglas Adams. A taky dost fotek!

Zdánlivě to slibuje hlubokou literaturu, ale možná to bude mělký jak talíř na pizzu, ale těch historek a momentů, těch mám dost. Namátkou vypíchněme třeba #shirtguye, kdy jsem byl na 5 vteřin slavný po celém herním světě. Nebo GTA night s místními niggaz v Hoodu někde v LA.

A teď proč jsem na Startovači. Ze dvou důvodů! Za prvé, nedělám si ambice, že by mi tenhle kousek vystavili někde v Novém Luxoru vedle pamětí Jiřiny Bohdalové. Na to jsem málo Jiřina a neumím moc vařit. Je to spíš pro fanoušky a kamarády. A zároveň - co si budeme nalhávat - bude s tím bude dost s*aní, tak by Startovač mohl sloužit i jako takový indikátor, jestli to vůbec někdo chce číst."

Comments