If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Reklama ve hře Splinter Cell: Conviction

Čekají vás dokonce video upoutávky.

Příchozí špionážní akce Splinter Cell: Conviction se podle posledních slov Ubisoftu dočká reklamních upoutávek, nacházejících se porůznu v herním obrazu.

Podobné komerční aktivity byly v minulosti spojené především se sportovními a závodními hrami. Sam Fisher asi potřebuje na nové hi-tech vybavení a Ubisoft nějaké další drobné na obchodní záměr mít 10% podíl na herním trhu.

V novém Splinter Cell se přitom dočkáte jak statických, tak video reklamních vstupů, které se mají objevovat v herním prostředí. A co dokonce, i během drsného vyslýchání zpacifikovaných nepřátel, k němuž přitom bude možné využít blízkého okolí. A různých předmětů. Zde se tak již přímo nabízí řada lehce morbidních motivů…

Ubisoft již potenciálním zájemcům představil jakousi speciální mapu, vytvořenou během procesu vývoje svého produktu. Mapa vyznačuje pravděpodobná místa, kudy se bude ubírat hráč, a tedy místa vhodná pro umístění reklamních poutačů. Inzerenti ale budou moci umístit svou reklamu především v lokalitách s velkou koncentrací NPC, takže ji budete mít neustále na očích. To aby nesešla z mysli:o)

Splinter Cell: Conviction se objeví na trhu 26. února a to ve verzích pro PC a konzoli X360.

Comments