If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Herním skokanem měsíce je Sniper Elite 5

Červnovému žebříčku JRC ale kralují sporty od EA.

Největší český prodejce her JRC zveřejňuje červnové vydání žebříčku největších herních pecek u tuzemských hráčů. Na prvních dvou místech jsou sportovní FIFA 22 a NHL 22. Třetí zůstává Horizon: Forbidden West.

I v červnu zůstávají na předních místech prodejů her v Česku sportovní kousky od EA. Na první místo poskočila FIFA 22, těsně za ní je NHL 22. „Třetí místo si udržel Horizon: Forbidden West, který je hráčům k dispozici jak samostatně, tak i v balíčcích spolu s novou PS5,“ popisuje Petr Kratochvíl, marketingový specialista JRC.

V červnu si o dvě příčky polepšil Sniper Elite, který vycházel na konci května. „Takže stačil zabodovat už v květnu a během června se ještě posunul,“ popisuje Petr Kratochvíl.

V žebříčku se po pauze opět objevuje Far Cry 6, polepšilo si také LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. „Těší se stále velké oblibě, díky tomu se dostalo z posledního místa v květnu na sedmé,“ uvádí Petr Kratochvíl.

Poslední příčka žebříčku patří Nintendu Switch Sports. „Sice padlo ze čtvrtého místa, ale jelikož jde o exkluzivku pro jednu platformu a velmi specifický titul, tak udržení v TOPce je sám o sobě úspěch,“ uzavírá Petr Kratochvíl.

Do skupiny Smarty BRANDS. dnes patří obchody s elektronikou smarty.cz a prémiový prodejce značky Apple iWant. Ten v České republice kromě e-shopu provozuje 10 značkových kamenných prodejen. V roce 2021 společnost dosáhla obratu 3,2 miliardy korun. V tomtéž roce získala značku a síť prodejen JRC a spustila prodej vlastní značky počítačů TIGO. Nyní Smarty.cz ve spojení s JRC expanduje do kamenných prodejen.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Sniper Elite 5

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments