If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Heroes 6 s exkluzivní kovovou figurkou

Celosvětová exkluzivita jen na Xzone.

Pokud si na Xzone.cz předobjednáte hru Might & Magic Heroes VI, získáte celosvětově exkluzivní kovovou figurku elitního bojovníka frakce Svatyně - Kenshi.

Figurka je, jak jsme se již zmiňovali, opravdu z kovu a je vysoká 10 centimetrů. "Kenshi patří mezi ctihodné a mocné válečníky z Hlubinných nag. Jeho výrazné prvky jsou temné šupiny a tváře, které se spíše než lidem podobají ještěrům. Jeho domovem jsou podmořská města na dně Nefritového moře."

K dispozici je také sběratelská verze Heroes 6, ke které ještě kromě figurky získáte také přístup do bety, která startuje již 28. června. Dostanou se do ní jen vybraní hráči a zákazníky Xzone budou mezi nimi. Betaverze bude obsahovat tři obří mapy pro hru jedno hráče a jednu mapu, kterou si budete moci zahrát se svými dalšími dvěma přáteli. Beta je zatím v angličtině. Cena klíče do bety, která přijde na mail, je 50 korun, ale zákazníci tuto částku nebudou muset platit, Xzone ji zaplatí za ně.

Sběratelská edice dále obsahuje: plakát, artbook ve vysoké kvalitě ( 164 stran A4 ), repliku Griffinova rytého prstenu, soundtrack, tričko, bonusový obsah do hry ( 2 zbraně, 4 postavy a 1 mapa ), exkluzivní přístup do webové hry Heroes Kingdoms a to vše ve sběratelské krabičce.

Pokud uskutečníte předobjednávku jakékoliv edice do 7. srpna, získáte také in-game bonusy v podobě bojovníka Kraal a Ashinu hůl.

Hra vychází 8. září a bude přeložená do češtiny.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments