If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Heroes VI odloženi na říjen

Ať jsou v té nejlepší kvalitě.

Z našlapaného seznamu her na konec prázdnin jedna vypadla. A zrovna je to ta, která má v ČR díky dlouholeté fanouškovské základně asi největší prodejnostní potenciál.

Might and Magic: Heroes VI totiž nevyjdou začátkem září, ale až 13. října. Oznámil to UbiSoft na diskusním fóru: "Vzhledem k četným ohlasům na první betatest, které se týkaly vybalancování hry, frakcí nebo chyb, jsme se rozhodli dát tvůrcům více času, aby mohli vše zohlednit a vytvořili hru té nejlepší možné kvality." Jinak druhá fáze betatestu začne v půlce srpna s tím novým obsahem.

Zpoždění už okomentoval tester překladu Playmana na jeho facebookové stránce: "Ačkoli nepatřím mezi fanoušky Heroes VI, byl jsem s kvalitou hry velmi spokojen. Po stránce překladu to snad bude vše vychytané, ve spolupráci s dalšími lidmi v Bukurešti se podařilo najít i několik speciálně ukrytých chyb. Přivezl jsem si domů i nějaký obrazový materiál, ze kterého ještě chci odladit zbývající mušky. To měsíční zpoždění snad hře jen maximálně prospěje."

Starší videopreview Eurogameru
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments