If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hitman 3 bude mít Deluxe edici

S obsahem navíc + také VR.

Jak známo, Hitman 3 vyjde pro konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a také PC dne 20. ledna 2021.

Hráči si u nás mohou hru předobjednat buď ve standardní krabicové nebo v Deluxe edici. Ta bude obsahovat balíček Trinity Pack, který obsahuje 9 herních předmětu, včetně obleků, aktovek a zbraní z celé trilogie World of Assassination.

Kromě tohoto před objednávkového bonusu, hráči kteří si zakoupí fyzickou edici HITMAN 3 Deluxe Edition, získají přístup k exkluzivnímu hernímu obsahu a obsahu ze zákulisí včetně:

  • Deluxe Escalation Contracts
  • Deluxe obleky a předměty
  • Digitální soundtrack (vyžaduje připojení a bezplatný účet IOI)
  • Digitální "World od HITMAN" knihu (to samé co výše)
  • Komentář režiséra tvůrců (úvod k misi)

IO Interactive také potvrdili, že hráči Hitman 3 budou moci upgradovat ze současné na novou generaci bez dalších nákladů. Poprvé si také budou moci vyzkoušet World od Assassination ve VR s podporou PlayStation VR.

"Užijte si bezprostřední akci, dívejte se nepřátelům do tváře a odposlouchávejte důležité rozhovory. Ve hře Hitman 3 bude ve virtuální realitě podporováno více než 20 lokací z trilogie World of Assassination," slibuje tiskovka.

Hitman 3 je dramatickým zakončením trilogie World of Assassination a zavede na cestu dobrodružstvím skrze celý svět. Agent 47 se vrací jako nemilosrdný profesionál pro nejdůležitější kontrakty celé své kariéry. Za pomoci agentky Diany Burnwood spojí síly se ztraceným přítelem Lucasem Grayem. Jejich posláním je eliminovat partnery Providence.

Všechny mise mají být pečlivě připraveny a nabízet kreativní možnosti zabití cílů. Hráči budou mít bezkonkurenční svobodu při plnění svých úkolů a herní svět bude reagovat na vše, co udělají. Hráči předchozích dílu HITMAN budou moci importovat lokace, které již vlastní z předchozích dvou her do trojky, díky čemuž získají 20+ lokací z celé trilogie na jednom místě.

Tagged With
About the Author

Redakce

Contributor

Comments