If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hitman 3 vyjde v lednu 2021 a Resident Evil 8 Village oficiálně v traileru s vlkodlakem

Završení trilogie v Dubaji a návrat hororu na sněhu.

Možná se mýlíme, ale není to snad poprvé, co holohlavý nájemný zabiják mluví?

Čerstvě oznámený Hitman 3 od IO Interactive bude završením trilogie a vyjde v lednu 2021 pro PC, PS5, PS4, Xbox One a Xbox Series X (tedy cross-gen titul). Má jít o dosud nejvíce důvěrný a profesionální kontrakt Agenta 47, co tu kdy v jeho kariéře byl, se sloganem "Smrt čeká".

Vedle filmečku s baterkou bylo vypuštěno i druhé video přímo z enginu, ačkoli s filmovými úhly kamery. Zavítáte v něm do Dubaje na střechu světa do věže Burj Khalifa, po jejíž prosklené stěně polezete, stejně jako po rourách.

Na reboot Silent Hill sice bohužel nedošlo, ale vykompenzoval to osmý Resident Evil Village. Že jde právě o tento děsivý survival horor, to bylo jasné hned od začátku dle typického fontu z psacího stroje a zmínky RE Engine (nejnovější verze), či ze zpracování modelů postav.

Hra bude opět z vlastních očí a prozkoumáte v ní zasněžené prostředí či interiéry starého příbytku, prý bez jakýchkoli nahrávacích obrazovek. Dle popisku to bude tentokrát více o boji (každý zde má být osobní) a úzkostlivém prozkoumávání neznámé oblasti vesnice (při neustálém hledání surovin do nově ztvárněného inventáře, viz deníček níže).

Capcom potvrdil vydání na PlayStation 5, Xbox Series X a PC (kupodivu se nikde nemluví o PS4/X1, jak se čekalo) v roce 2021 (spekuluje se o úvodním čtvrtletí, ale zatím neupřesněno).

Trailer končí vlkodlakem a scénou s Chrisem Redfieldem, který se omlouvá Ethanu Wintersovi, za nějž zde opět hrajete v příběhu zasazeném pár let po sedmičce, před zabitím jeho manželky. Více v souhrnu šuškandy z minulého týdne.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments