If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hitman 5 nejúžasnější v historii tvůrců?

Alespoň to hlásá inzerát.

Pokud někdo potřebuje nabrat schopné zaměstnance, nezbývá mu, než je něčím pořádně namotivovat. Ale co s tím provést, když inzerát toho na druhou stranu nesmí prozradit až příliš?

Dánské studio IO Interactive tento problém vyřešilo tím, že do náboru uvedlo "práci na neoznámeném AAA projektu, který je tím nejúžasnějším v desetileté historii firmy". Vedoucího grafiků postav chce ulovit i na zmínku o "několika rozpracovaných titulech v různých fázích vývoje, které staví na technických vymoženostech."

Každému trochu zasvěcenému je asi jasné, že řeč není o pokračování Freedom Fighters, Kane and Lynch nebo snad dokonce Mini Ninjas, nýbrž o pátém dílu zabijácké série Hitman. O něm se spekuluje po mnoho let, poslední náznaky proklouzly na povrch vloni v létě a v listopadu, ale oficiální oznámení ne a ne přijít.

Doufejme, ať to není tím, že hra je ve vývoji tak dlouho, že se musí pořád dokola předělávat (něco jako např. modely postav v Mafii II), nebo že by ji vydavatel odmítal pustit do další etapy z důvodu nespokojenosti s její kvalitou...

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments