If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hitman: Absolution dostupný pro uživatele PlayStation Plus

A které další hry dostanou v květnu?

Říct, že je dostupný zdarma, by nebylo korektní, protože za členství v programu PlayStation Plus se platí měsíční (130 Kč) nebo roční (1299 Kč) poplatky. Nicméně i tak se jedná o solidní nabídku, když si všichni jeho uživatelé mohou (vedle využívání různých nadstandardních funkcí či slev na PS Store) od včerejška bezplatně stáhnout plnou verzi Hitman: Absolution, stealth akce od IO Interactive teprve z loňského listopadu.

Další hry v květnovém nášupu PS Plus jsou už podstatně méně známé. Třeba psychologický horor Catherine pro PS3, v němž se prý noční můry mění na krutou realitu. "Ve městě dojde k několika nevysvětlitelným úmrtím, a když Kevin potká přitažlivou ženu, jíž jaksi nedokáže odolat, jeho život se začíná nořit do temnoty," popisuje hru tiskovka Sony.

Pak si předplatitelé služby budou moci stáhnout akční příběh Malicious, v němž prý vstoupíte do světa chaosu, kdy je království Santville v troskách a zrádcovská vojska krále Eldraka jsou poražena. Vy se ocitáte v roli duchovního zachránce vyvolaného věštci a máte za úkol bojovat proti neznámé temné síle označované jako MALICIOUS.

Hráče na VITA se pokusí uspokojit akce Sine Mora, ale ta se zpřístupní od 8. května, nebo poté vesmírná střílečka Velocity Ultra HD s jedinečnými vizuálními efekty, až od 15. května.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Hitman Absolution

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments