If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hitman dostane odbočku s odstřelováním

Vyzrazeno to čtvrteční překvapení za předobjednávku.

IO Interactive teď možná litují včerejšího vábení na čtvrteční oznámení něčeho k Hitmanovi. Nebýt něj, možná by čtenáři Game Informeru nebyli tak všímaví a nedošlo by k tomuto předčasnému vyzrazení.

Zato vy všímaví být budete muset, až začnete hrát Hitman: Sniper Challenge. Pravděpodobně půjde o samostatnou stáhnutelnou hru za odměnu za učinění předobjednávky u spřízněných prodejců (jako GameStop), kterou získáte zadáním kódu na PlayStation Network/Xbox Live dlouho před vydáním Absolution.

V reklamě uvnitř časopisu číhá holohlavý zabiják se sniperkou v ruce. Zeshora shlíží na mrakodrapy nočního velkoměsta (toho samého, které které bylo na pondělním plakátu) a odstřeluje nepřátele v okolí s přiblíženým hledí.

Podle popisku půjde o jedinou misi, která však má být vysoce znovuhratelná a motivovat k návratu pro vyšší umístění v online žebříčcích či získání hodnotných cen (bonusová rifle s vylepšeními).

A především se zdá, že bude v úplně jiném prostředí než vlastní Hitman: Absolution (nebo jste toto město viděli na některém z dosvadních screenshotů?). Což pokud by se potvrdilo, určitě jde o šikovný nápad a lákavý dárek za předobjednávku - i vzhledem k aktuálnímu umístění Sniper Elite V2 na čele britského žebříčku.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments