If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pátrá se po tričku šéfa BioWare

Nikdo si nevšiml názvu nové hry.

Originální kousek, který se možná zapíše do učebnic marketingu či dějin virálních herních kampaní, se povedl šéfovi BioWare.

Alistair McNally se minulý týden zúčastnil vývojářské konference GDC v San Franciscu v tričku, na němž byl název jejich nové herní značky, kterou chystají paralelně s Mass Effect Andromeda.

"Bylo zábavné chodit po GDC2016, aniž by si toho kdokoli všiml," pronesl jen tak na Twitteru a spustil tím hromadné pátrání.

Stovky fanoušků BioWare okolo diskusních fór v těchto chvílích prolézají kvanta fotografií z konference všude možně, zda to inkriminované tričko někdo náhodou nezachytil fotoaparátem.

Hledání zatím nikam nevedlo, možná i kvůli tomu, že McNally není přiliš veřejně exponovanou osobou. Existují už i návody, jak poznat jeho obličej.

Falešnou stopou se ukázaly být fotky hlavní editorky BioWare s tričkem Bull's Chargers, což je jednak dost divný název a spíš to má jen nějakou souvislost s jednou skupinou z Dragon Age Inquisition.

Zmiňovaná nová herní značka BioWare byla poprvé neurčitě oznámena v září 2012 a od začátku byla navržena pro tehdy ještě nedostupné konzole PS4/X1. Bývalý producent Casey Hudson projekt přirovnal k něčemu podobnému, čím bylo zpočátku Mass Effect. Dle finančního ředitele EA je pravděpodobné, že nějaké vábení uvidíme v příštích měsících.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments