If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hledají se posily asi pro pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order

Nábor v Respawnu.

Někteří by možná preferovali, pokud by se tohle studio soustředilo raději na Titanfall 3, vzhledem k vytíženosti s F2P Apex Legends a báječné prodejnosti Star Wars Jedi: Fallen Order to není moc pravděpodobné.

Respawn, který lze směle označit za nejúspěšnější tvůrce letošního roku, totiž pořádá nábor.

Dle popisu pozic a pracovní náplně se zdá, že by mělo jít o pokračování singleplayerového dobrodružství ze světa Hvězdných válek.

Hledají se posily na tyto pozice: Senior Character Artist, Level Designer a Senior Software Engineer. Všichni mají zapadnout do Star Wars týmu v této firmě.

EA vábí na práci na "vytváření neuvěřitelného zážitku dle Hvězdných válek" a preferují někoho, kdo má zkušenosti s third-person akčními adventurami. Tedy s tím samým žánrem, jakým byl Jedi Order. Přímé pokračování by po ohlasech od kritiků a výsledcích v obchodech dávalo smysl.

Samozřejmě to zatím nelze vnímat jako něco potvrzeného, klidně může jít pouze o výpomoc s DLC, byť na to je asi nyní příliš pozdě.

EA jinak tento týden trailerem oficiálně potvrdili tu Star Wars Battlefront 2 - Celebration Edition, vzniklou k příležitosti souběhu s filmem The Rise of Skywalker. Nabízí více než dva roky přídavného obsahu (byl zdarma pro majitele základní hry) a 350 předmětů k přizpůsobení.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments