If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hned dvě pokračování Men of War

Do Vietnamu a s pěchotou.

Začínáme rozumět motivům nedávného vypuštění multiplayerového klienta Men of War zdarma. Cílem asi bylo zpopularizovat tuto válečnou RTS ještě předtím, než budou na západních trzích oficiálně oznámena její dvě pokračování (navazující na datadisk Red Tide z letošní zimy).

Eurogameru je prozradila pozvánka na novinářskou předváděčku distributora 1C, která se uskuteční příští týden v Praze. V seznamu přítomných her se mimojiné vyskytují Men of War: Vietnam a Men of War: Assault Squad (obě pro PC).

Hra s podtitulem Vietnam má vyjít koncem léta (alespoň v Rusku) a nabídnout dvě kampaně po pěti misích. Ta první bude pojednávat o práci sovětských instruktorů s vojáky Viet Congu a v té druhé se zhostíte skupinky amerických speciálních jednotek, která bude provádět sabotážní mise a osvobozovat rukojmí z kempu u Hanoje. Screenshoty má AG.RU.

Druhá hra Assault Squad bude rovněž samostatně spustitelná a jak název napovídá, zaměří se na pěchotu a to konkrétně v patnácti nových misích na vylepšeném enginu. Narozdíl od Men of War: Vietnam (opět od 1C) byla svěřena partnerským tvůrcům z firmy Digitalmindsoft. Assault Squad dříve nesl pracovní název A4 a více jsme o něm psali vloni.

Comments