If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hodlají v inXile pracovat na novém izometrickém Falloutu?

Zaregistrovali si zajímavou ochrannou známku.

Před pár dny inXile naznačili, že pracují na nové a velmi žádané RPG hře, a že detaily bychom se měli dozvědět až někdy v roce 2015. Fanoušci doufají, že by mohlo jít o klasicky izometrickou verzi Falloutu.

Když ještě vlastnil značku Fallout Interplay, další isometrické pokračování Fallout 2 mělo pracovní název Van Buren. Tento projekt byl nakonec zrušen a Bethesda zakoupila Fallout značku. Zajímavé tedy je, že si inXile Entertainment nechali zaregistrovat značku Van Buren. Tedy, tuto značku si zaregistrovala firma Roxy Friday, ale jde o stejnou společnost, která registrovala také Torment: Tides of Numener.

Jelikož v týmu jsou lidé, kteří pracovali na Fallout sérii pro Interplay, zejména pak tvůrce série Brian Fargo, dávalo by to svůj smysl.

Zároveň si inXile nechali zaregistrovat značku Meantime, což bylo zase kódové označení pro původně zamýšlené pokračování Wasteland.

Je možné, že by Bethesda nechala pracovat na spin-off sérii Falloutu někoho dalšího? Přestřelené to není, už Obsidian pro ně dělal Fallout: New Vegas...

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Fallout

PC

Fallout 2

PC

See 1 more

Fallout Online

PC

Related topics
PC
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments