If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hola, muchachos! V traileru Desperados 3 řádí Hector Mendoza

+ dva vývojářské deníčky.

Je to muž, nebo medvěd? Hector Mendoza je díky své síle pro všechny gangstery v Desperados 3 tvrdý soupeř. Nosí velkou sekeru, se kterou... no, na to se radši podívejte sami.

Rovněž pokládá svou oblíbenou past na medvědy jménem Bianca, do které můžou nepřátelé šlápnout a... no, i na to se radši podívejte sami. A jestli vám tyhle likvidační metody přijdou málo efektivní, Hector má také bytelnou brokovnici, která dokáže sejmout víc cílů jedním výstřelem.

Zajímá vás jinak zákulisní pohled na vývoj Desperados 3 a na lidi, kteří hře vdechli život? Podívejte se na novou sérii vývojářských deníčků od Mimimi Games, ve kterých tým vypráví o své motivaci, metodách, cílech a zábavě.

První dva vývojářské deníčky jsou na kanálu THQ Nordic na YouTube, novou epizodou najdete každou středu:

Desperados 3 jsou příběhová hardcore taktická hra s plížením, zasazená na krutý Divoký západ. V tomto dlouho očekávaném prequelu k milované klasice Desperados: Wanted Dead or Alive spojí John Cooper síly s nevěstou na útěku Kate, pochybným zabijákem Doc McCoyem, obřím strůjcem pastí Hectorem a záhadnou ženou z New Orleans Isabelle. Veďte Coopera a jeho gang na výpravě za vykoupením přes města, bažiny a břehy řek až k finálnímu utkání legend Divokého západu. Pokud chcete uspět, musíte hrát chytře. Jen dobrý plán vás může zachránit před tím, abyste se neocitli před špatným koncem pistole.

Jak standardní edice, tak Collector's Edition pro Playstation 4, Xbox One a PC vyjdou 16. června 2020, předobjednat si je můžete už teď. Nezapomeňte nejdřív střílet a pak až se ptát!

Tagged With
About the Author

Redakce

Contributor

Comments