Skip to main content

Hráčská komunita služby GeForce NOW přináší tipy na hraní během svátků

Dárek na poslední chvíli?

Společnost NVIDIA se před Vánoci zeptala komunity hráčů, které z více než 1400 podporovaných titulů by ostatním doporučili na nadcházející dny volna. Mezi nejdiskutovanější patřily osvědčená jména jako Battlefield 2042 a Mass Effect: Legendary Edition, Cyberpunk 2077 nebo next-gen verze Zaklinače 3.

"Battlefield 2042 ukazuje, v čem všem spočívají výhody úrovně RTX 3080," uvedl streamer Project Storm. "Vysoký výkon v cloudu s ultra nízkou latencí."

"Sága Mass Effect je epickým dobrodružstvím," komentuje svůj výběr uživatel Tartan Troot. "Určitě jde o jedny z nejlepších RPG, které si můžete na GeForce NOW zahrát."

Z novějších her pak členové často zmiňovali komiksové Marvel's Midnight Suns či temné sci-fi Warhammer 40 000: Darktide. Nechybí ani pouplární online tituly jako Fortnite, Rocket League nebo Destiny 2. It Takes Two, vítěze loňských Game Awards, zase komunita chválila za kombinaci příběhu a kopoperativního řešení hádanek.

Předplatné GeForce NOW lze stále využít jako dárek na poslední chvíli prostřednictvím poukazů. Poukaz na jednoměsíční členství GeForce NOW Priority zdarma nabízí také Ubisoft vybraným předplatitelum služby Ubisoft+ Multi-Access. Oprávnění uživatelé obdrží tento týden od Ubisoftu e-mail s podrobnostmi o způsobu uplatnění.

A novinky v knihovně? O svátcích dorazí nové DLC pro hru Monopoly Madness, v němž se hráči budou moci stát nejslavnějším realitním magnátem Dino City. Do knihovny se tento týden také přidává nezávislý titul Dinkum.

Read this next