If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hraný filmeček k právě vycházející bitvě o bikini

Remaster plošinovky SpongeBob SquarePants.

Kultovní klasika se dočkala věrného remaku ve vší své úžasné kráse! Kromě špičkové grafiky, moderního rozlišení a pečlivě vyladěné hratelnosti se hráči mohou těšit na nový obsah, který se do původní verze nedostal. Díky Rehydrated si můžete zcela poprvé užít kooperativní hru více hráčů ve SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom. Koneckonců co by byl SpongeBob bez svých nejlepších kamarádů?

Na startovní trailer filmeček s živými herci se podívejte níže. Hra je právě v prodeji na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC.

Stejně jako původní hra obsahuje Rehydrated celou řadu postav a spoustu neuctivého humoru z televizního seriálu a chystaného celovečerního filmu. Každá ikonická lokace ve hře má několik částí, jedinečnou atmosféru, speciální hádanky a samostatnou zápletku, takže bude mít pro každého hráče něco! Hráči mohou hrát jako SpongeBob, Patrick a Sandy, přičemž každý z nich má jedinečné schopnosti, které jim pomohou dostat se přes určité části každé úrovně - pouze SpongeBob může díky svým trenkám provádět bungee jumping a pouze Sandy má laso, se kterým se může houpat a plachtit herním světem.

V režimu pro více hráčů se mohou dva hráči spojit v rámci lokální či online kooperace a bojovat proti zlému Robo-Squidwardovi a všem robotům z hlavní hry, jednu vlnu za druhou, a to na více než dvaceti ostrovech. Režim pro více hráčů v Rehydrated rovněž obsahuje čtyři dodatečné hratelné postavy. Těmi jsou Mr. Krabs, Gary, Squidward a Robo-Plankton, z nichž každý má vlastní sadu chvatů přímo z televizního seriálu a chystaného filmu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
About the Author

Redakce

Contributor

Comments