If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Demo Resident Evil 6 venku jen pro někoho

Úryvek různých herních stylů i prostředí ze tří kampaní.

Ti z vás, kteří dlouho dopředu věřili v kvality Dragons Dogma a předobjednali si ho nebo po něm sáhli hned v době vydání, na tom vydělali. Nejen získáním zábavy, která vydrží, ale i přidanou hodnotou v podobě jiné hry od Capcomu.

Jak bylo avizováno začátkem roku, ode dneška, 3. července, si mohou majitelé Dragons Dogma stáhnout hratelné demo Resident Evil 6 z Xbox Live. Funguje to jednoduše: na Live zadejte unikátní kód, kteří jste našli v krabičce s hrou.

Demo obsahuje menší úryvky ze všech tří kampaně, tzn. za Leona, Chrise a Jakeho. Místy se však vzájemně prolínají nebo částečně trochu recyklují, jak mi vysvětlil producent hry na E3.

Každopádně demo vám ukáže různé herní styly i různá prostředí, konkrétně ze Severní Ameriky, Evropy i Číny. Budete prozkoumávat univerzitní kolej infikovanou zombíky, bojovat s mutanty na střechách i bojovat ve válkou zmítané východní Evropě.

Majitelé PlayStation 3 si na svou verzi dema musejí počkat do začátku září a plná verze Resident Evil 6 se objeví zkraje října (PC verze později).

10 minut z hraní
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments