If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hrozny a olivy z Farming Simulator 22

+ odměny za předobjednávku, sběratelka.

Tímto navazujeme na zprávu z minulých dnů, kdy jsme se dozvěděli přesné datum vydání, představeny byly výrobní řetězce a také americká mapa.

Připravené ke sklizni tady nově budou: hrozny, olivy a čirok.

Virtuální farmáři mohou nyní sázet a sklízet hrozny pro výrobu lahodného džusu a olivy pro výrobu vysoce kvalitního olivového oleje - díky novým výrobním řetězcům. Mezi řadu plodin přibyl i čirok, nový druh obilí. Spolu s novými plodinami přichází i potřeba nových druhů strojů. Nový sklízeč hroznů Holland Braud 9070L je jedním z přírůstků ve vozovém parku nových strojů ve Farming Simulator 22.

"Spouštíme předobjednávky pro úplně první titul, který si vydáváme sami," komentuje hrdě ředitel GIANTS Software Christian Ammann. „Doufáme, že se fanoušci na tento milník v naší sérii těší stejně jako my a že na poli uvítáme staré i nové farmáře."

Všechny předobjednávky hry Farming Simulator 22 obdrží balíček CLAAS XERION SADDLE TRAC, který obsahuje CLASS XERION 4200 SADDLE TRAC a čtyři další stroje od KAWECO. Podle regionu bude na obálce Case IH AFS Connect Magnum, Fendt 900 Vario, Massey Ferguson MF 8S nebo Zetor Crystal - v Česku a Slovensku bude pochopitelně krabička s traktorem Zetor Crystal! Limitovaná sběratelská edice bude dostupná na PC a bude obsahovat majáček, který reaguje na vozidla ve hře. Pro platformy PC, PS4, PS5, X1 a Xbox Series X budou k dispozici české titulky. Takto vypadá sběratelská edice:

"Jelikož nové generace farmářů kráčejí ve stopách předchozích pokolení v reálném životě i při hraní Farming Simulator, ukázal nedávný filmový trailer otce s dcerou, kteří společně pracují na poli, bojují se sněhem a užívají si uspokojivé vítězství v podobě sklizených hroznů. Tento dojemný příběh rovněž odhaluje Mack Trucks jako novou herní značku a představuje ikonický Super-Liner v akci. Farming Simulator 22, který si společnost vydává sama, bude šířeji dostupný ve více regionech a přístupný více hráčům než kdy dřív. Zve nové generace hráčů, aby se učili o zemědělství a společném pěstování plodin a zábavy ve hře více hráčů," uvádí dále tisková zpráva.

Další podrobnosti o Farming Simulator 22 se dozvíme na FarmConu ve dnech 21. - 23. července.

Tagged With
About the Author

Redakce

Contributor

Comments