Skip to main content

HTC VIVE přináší Black Friday slevy na headsety

O pět tisíc korun.

Společnost HTC VIVE dnes odhalila Black Friday slevy pro letošní rok, které obsáhnou prakticky celé portfolio headsetů. Fanoušci virtuální reality navíc ke všem headsetům z řady VIVE Pro získají zdarma i 12měsíční předplatné do služby VIVEPORT Infinity. Ihned se tak budou moci ponořit do nepřeberného množství virtuálních zážitků, aplikací i her. Ty největší nadšence, kteří se rozhodnou využívat virtuální reality i na cestách, pak nadchne bonus ve formě VR ovladače a předplatného pro službu VIVEPORT Vista, který výrobce přibalil k lehoučkým VR brýlím HTC VIVE Flow.

Zvýhodněné headsety budou dostupné na stránkách www.vive.com a u vybraných partnerů až do 4. prosince 2022.

Výhodný vstup do světa špičkového VR s HTC VIVE Pro - Největší slevy 5 000 Kč se dočkala VR sestava s headsetem HTC VIVE Pro, kterou lze v rámci Black Friday získat za 21 499 Kč. Headset díky propracované ergonomii a bohaté rozšiřitelnosti nastavil již při svém představení standard špičkového VR. S rozlišením 2880 x 1600 pixelů, obnovovací frekvencí 90 Hz a 110° zorným polem uživatelům nabídne skvělý vizuální zážitek a skutečně špičkový systém sledování pohybu pomocí základnových stanic Steam VR 2.0. Bohatá nabídka příslušenství a možnost sestavu postupně vylepšovat jej navíc činí skvělým základem plnohodnotného VR systému.

HTC VIVE Pro 2: Skutečný high-end na poli VR - Skvělou příležitost pro zkušené VR průkopníky představují slevy na headset HTC VIVE Pro 2, který se pyšní úžasným 5K rozlišením, 120° zorným polem a 120Hz obnovovací frekvencí. Aktuální hvězdu portfolia výrobce v rámci Black Friday akce nabízí za 34 990 Kč a v případě samostatného headsetu dokonce pouhých 18 625 Kč. I majitelé starších headsetů standartu Steam VR jako je HTC VIVE nebo Valve Index tak mají možnost rychle a snadno posunout svou VR hru na novou úroveň.

HTC VIVE Pro Eye pro metaverza i pokročilé VR aplikace - Skutečným překvapením letošní Black Friday nabídky od HTC VIVE je HTC VIVE Pro Eye za 29 899 Kč, který si zamilují všichni objevitelé společenských VR zážitků a metaverza. Díky integrované technologie sledování pohybu očí umožňuje přenést do virtuální reality mrkání i další nuance nonverbální komunikace a emoce. Tomu nahrává i kompatibilita s průkopnickým HTC VIVE Facial Trackerem, který zajistí sledování spodní poloviny tváře.

Soukromé kino, cloud-gaming i meditace - Poslední novinkou tchajwanského výrobce jsou lehoučké 180g VR brýle HTC VIVE Flow, které ukázaly směr ke skutečně mobilnímu VR. Ačkoli nedisponují pohybovými ovladači, jejich inside-out sledování pohybu je bezchybné a obraz až nečekaně věrný. Díky spojení s mobilním telefonem přitom nabídnou soukromé kino, ve kterém si lze pustit jakýkoli film či seriál na obrovském plátně, ať už se uživatel nachází doma, na koleji, nebo v letadle. Aktuální rozmach cloudového hraní navíc umožní i proměnu virtuálního kina v mobilní herní zařízení, které na cestách poskytne komfort domácích herních konzolí. Nechybí samozřejmě ani nativní VR obsah, který bude díky předplatnému VIVEPORT Vista zahrnutému ve výhodné Black Friday ceně 11 690 Kč ihned k dispozici. Zákazníky tak po vybalení čeká okamžité objevování virtuálních světů, návštěvy vzdálených galerií i odpočinek ve fantazijních meditačních zážitcích.

Read this next