If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hulk vás naučí rozmetat překážky v traileru Marvel's Avengers

+ vymakanější a lepší kampaň, než se myslelo.

Máme tu trojici zpráv před pátečním ostrým startem této komiksové akce se superhrdiny od Marvelu.

Předně to je nový trailer zaměřený na Hulka, v němž vám dá důležitou lekci na takovém semináři, co všechno umí rozmetat či zničit.

Klíčem je prý nezdemolovat věci obyčejnými pažemi, nýbrž svým srdcem, říká tento mentor:

O počtu hráčů bety Marvel's Avengers už tady šla řeč včera. Square Enix nicméně ještě přispěchali s dalším souvisejícím oznámením, že šlo v případě PS4 verze o nejvíce stahovanou betu v historii PlayStation. Přesná čísla ovšem nesdělili.

Poslední věc je ryze subjektivní, názorová: redaktor Kotaku napsal po vyzkoušení, že singleplayerová kampaň je prý mnohem větší a lepší, než dopředu předpokládal.

Soudí tak po šesti hodinách v plné verzi, kdy odemkl čtvrtou ze šesti ovladatelných postav ve hře (Black Widow). Zatím prý zaznamenal skvělý zážitek, což má být velký rozdíl oproti obsahu v betě. Tam prý měl podivný pocit, že kampaň je jen takovým předvojem pro nalákání lidí do online hraní, ale plná hra je úplně jiná i odlišná.

Příběh prý obsahuje skvělý scénář i dialogy mezi hrdiny, něco mnohem lepšího než ta nuda v betě. Události se prý odvíjejí pomalu, postavy se odemykají po delší době, například Iron Man až po třech a půl hodinách, navíc má další dvě obrazovky svého technologického stromu. První dodatečnou postavou po vydání jinak bude Kate Bishop, s jejím novým příběhovým obsahem.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments