If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Humankind má přesné datum vydání, filmeček o Lucy a další scénář

Několik událostí ke klonu Civilizace.

Pokud byste mohli přepsat historii lidstva, jak byste svět formovali? To je jen jedna z mnoha otázek, kterým budete čelit v nadcházející tahové historické hře Humankind od Amplitude Studios a Segy.

S deseti kulturami za éru a více než jedním milionem možných kombinací kultur jsou možnosti lidstva nekonečné. V nejnovějším traileru, který režíroval Romain Chassaing a který měl v noci na dnešek premiéru na The Game Awards, se autoři zaměřili zejména na jednu cesty, cestu Lucy, která je vůdcem vlastní vytvořené civilizace.

Vedle toho bylo upřesněno datum vydání na 22. dubna 2021, od kdy bude k dispozici krabicově u vybraných prodejců v limitované edici a limitované edici s kovovým pouzdrem. Dále pak bude vyjde digitálně pro Steam, Stadia a Epic Games Store.

Od 15. prosince do 28. prosince poběží tzv. Lucy OpenDev, což je taková testovací verze hry, prý dosud největší ukázka tohoto druhu. Hráčům bude předhozena, aby mohli poskytnout cennou zpětnou vazbu tvůrcům, která pak pomůže hru vylepšit. Přinese:

  • 40 kultur - hrajete ve čtyřech úplných epochách nebo 150 tazích podle toho, co nastane dříve. V každé éře si můžete vybrat z 10 různých kultur, z nich každá má své speciální atributy.
  • Mistrovské bitvy na souši i moři - pro mnohé bývá doba raného novověku (éra 4) známá průzkumem a ovládání námořnictví. Jděte nad rámec potyček a veďte pokročilejší a složitější válčení.
  • Provádějte diplomacii se 7 AI oponenty - vyzkoušejte náš systém kontextuální diplomacie a dejte nám zpětnou vazbu, abychom jej co nejvíc vylepšili do vydání. Podívejte se, kolik slávy můžete vydělat, a porovnejte skóre se svými přáteli!
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Redakce

Contributor

Comments