If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hurikán Sandy pozdržel druhý trailer GTA 5

Rockstar vysvětluje, že jim nejde elektřina.

Z včera uniklého předpřipraveného dopisu Rockstaru zaměstnancům obchodů se zdálo, že druhý trailer na Grand Theft Auto 5 musí být doslova na spadnutí. Dopis byl datován 5. listopadem, dnem, kdy měla oficiálně začít předobjednávková kampaň, a o tomto druhém traileru se v něm mluvilo už v minulém čase.

Nicméně nakonec to bude jinak, protože plány naboural přírodní živel. Uvedl to přímo komunitní manažer v příspěvku na oficiální stránce hry, za což získal další kladné body v překvapivě rychlé a otevřené komunikaci, která reaguje na aktuální dění a úniky (viz i plakáty ve vysoké kvalitě).

"Ano, opravdu pracujeme na druhém traileru. Bohužel hurikán Sandy překazil naše záměry a je obtížné cokoli odhadovat, protože naše kancelář v centru New Yorku stále nemá elektrický proud. Nicméně něco k ukázání brzy mít budeme a doufáme, že v postižených oblastech města jste všichni v pořádku," napsal Rockstar.

Nejspíš tím myslel něco jiného než miniaturní kukátka, která v limitovaném počtu dostanou pouze první desítky předobjednávajících GTA 5 v amerických obchodech. Jak asi už víte, v noci představily pětici oblastí ze hry, zjevně inspirovaná skutečným Los Angeles: předměstí s palmami Vespucci Canals, kopec s výhledem na mrakodrapy Vinewood Hills, molo s pláží Perro Pier, kaňon s řekou Zancudo River a zemeědělský Grapeseed s traktorem:

Comments