If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hustota nad rozlohou. To razí Horizon: Zero Dawn

Jiný přístup než Just Cause 3.

Větší ještě automaticky neznamená lepší. Tento slogan platí v řadě oblastí včetně her a nyní se nad ním zamyslel výkonný producent z holandského studia Guerrilla Games, kde kutí ambiciozního konkurenta Far Cry Primal či Ark.

Do jejich významné PS4 exkluzivity Horizon: Zero Dawn by se chtěli vyvarovat honbě za co největší rozlohou herní mapy, jakou předvádí naposledy třeba Just Cause 3.

"Když se bavíme o otevřených světech, měli bychom se ptát, jak hustě je taková mapa osídlená a jaké aktivity hráči nabízí. Nebo to je pouze mapa, kde běžíte z jednoho konce na druhý a není tam absolutně nic?"

Mark Norris pro latinskou edici IGN zdůraznil, že se hodně soustředí na kvalitu obsahu na mapě, počet sekundárních misí i to, jak rozprostřou celý příběh po celém herním světě. Přesné srovnání s jinými hrami prý nemá, ale udělali si jejich analýzu a nemáme se bát, že by zůstali nějak pozadu.

Horizon: Zero Dawn se objeví letos o Vánocích (předobjednat na Alza.cz), více o něm v oznámení a našem kompletním zpravodajství.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments