If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hyenas vzaly útokem Manhattan s další mapou

Víkendová akce a jízdní řád alfy.

HYENAS nabízí hráčům na PC šanci #JoinThePack a být mezi prvními, kdo během tohoto víkendu vyzkouší naší zcela novou Plundership mapu s názvem „We Took Manhattan“.

V alfa verzi 1.11 se objeví zcela nový herní prostor „We Took Manhattan“ oslavující město New York. Hráčům se otevře v pátek 20. ledna v 18:00 CET a akce skončí v pondělí 23. ledna v 10:00 CET. Mrkněte se, kolik odkazů na New York – od značek Wall Street až po Brooklynský most – najdete níže:

„We Took Manhattan“ nabízí kompaktnější zážitek z toulání se po Plundership, než tomu bylo u předchozí alfa mapy „Greed is Good“. Zkušené smečky Hyenas tak budou muset být při hledání předmětů a rivalů neustále ve střehu.

Asi nebude překvapením, že hlavním bodem mapy je ikonická socha Svobody. Nachází se v novém domově HYENAS v Liberty Hall, jeskynním prostoru, který slouží také jako hlavní dopravní tepna pro Plundership, a představuje úžasnou kulisu, která nabízí taktické krytí a strategické příležitosti pro smečky bojující v okolí slavné památky.

Po okrajích mapy se nacházejí čtyři velké nákladní moduly, kde dělníci pracující za CLOUT zpracovávají zachráněné zboží, aby jej připravili k prodeji. Právě tady mohou hráči nejlépe využít svých bojových taktik a dovedností v nulové gravitaci. Všechny nákladní moduly mají svůj vlastní jedinečný hlavní objekt, který nabízí různé možnosti krytí a boje.

„We Took Manhattan“ je dokonalým nákupním zážitkem elit Marsu, kteří touží po newyorské atmosféře a zboží. Při nákupech tady si zvyšují statusové body CLOUT.

Pro hráče hry HYENAS, kteří rádi plánují dopředu, máme další dobré zprávy. Můžeme vám prozradit termíny dalších čtyř alfa testů, které se uskuteční v následujících měsících a které přinesou i ostříleným hráčům spoustu překvapení.

Všichni hráči alfa verze dostanou šanci sdílet svou zpětnou vazbu a utvářet tak vývoj této střílečky přes Discord HYENAS, který již dnes překypuje životem. „Komunita alfa verze hry HYENAS je plná výstředních odpadlíků, kteří se přesně podobají hyenám ze hry,“ uvádí Kirk, hlavní manažer komunity HYENAS.

„Hráči pochází z nejrůznějších herních a sociálních prostředí, takže stereotypy FPS hráčů tu nehledejte. Máme tu příjemné a přátelské prostředí plné lidí, kteří chtějí nováčkům ukázat, jak si podmanit vykrádání v nulové gravitaci. Je úžasné vidět, jak komunita roste s tím, jak HYENAS proniká do FPS prostředí, a my se těšíme, až budeme moci rozdávat další vychytávky, pořádat další akce a vytvářet s vámi další memy.“

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Hyenas

PS5, Xbox Series X/S, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments