If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

HYPE uvádí zlevněnou edici Overcooked 2 pro další platformu

Krabicovka s kódem.

Nasadit čepice a zpátky ke sporákům... Jednou jste už svět zachránili, teď se ale vynořila nová hrozba. Je proto na čase vrátit se do kuchyně a odrazit útok vyhladovělého oživlého chleba!

Overcooked se vrací s čerstvou porcí chaotické kuchařské zábavy! Vydejte se opět do Cibulového království a sestavte svůj vlastní tým šéfkuchařů v klasické gaučové nebo online kooperativní hře až pro čtyři hráče. A držte si kuchařské zástěry, protože se po vás nebude chtít nic menšího, než abyste zachránili svět (už zase!).

Domácí vydavatel HYPE avizoval, že Overcooked! 2 dorazí krabicově pro herní konzoli Nintendo Switch 15. listopadu 2022 ve speciální zlevněné edici, ve které se v krabičce nenachází herní karta, ale pouze kód ke stažení hry z Nintendo eShopu.

  • Lokální i online multikuchtíkové šílenství: Při honbě za co nejvyšším skóre v chaotické lokální i online hře pro více hráčů budete moct důkladně otěstovat svou schopnost spolupráce.
  • Zakousněte se do nových prostředí: Vařte o sto šest v kuchyních prozatím ještě pořád vonících novotou, třeba v sushi restauracích, ve školách čar a kouzel nebo v dolech!
  • Nebuďte saláti: Cestujte teleporty, přeskakujte po pohyblivých plošinkách a šetřete čas házením si přísad v dynamických kuchyních, které se neustále mění a vyvíjejí.
  • Smlsněte si na novinkách v jídelníčku: Vařte pokrmy podle spousty nových receptů, například sushi, dorty, burgery nebo pizzy.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Overcooked 2

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments