If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

HYPE uvede krabicovku No More Heroes 3 s bonusy

Port pro další platformy.

Third-person akční hra No More Heroes III vychází krabicově pro herní konzole PlayStation 5 a Xbox Series X / Xbox One 14. října 2022. Fyzická edice se zbrusu novou ilustrací od výtvarníka série No More Heroes Jusuke Kozakiho na přebalu obsahuje navíc tři obrázky a oboustranný plakát s Travisem a jeho věrným Demzamtigerem.

Všemi milovaný nájemný vrah, otaku Travis Touchdown byl donucen se na stará kolena vrátit ze zaslouženého odpočinku, aby ochránil nejenom město Santa Destroy, ale i celou naši planetu. Tentokrát mu ale nebude stačit stát se „nejlepším nájemným vrahem“ na světě – v galaktické zkoušce síly se totiž bude muset utkat se superhrdinou zrozeným ve vzdálené hvězdné soustavě! Čeká ho dosud nejtěžší výzva jeho života, nicméně s arzenálem nových schopností, nástrojů a zaměstnání bude mít slušnou šanci dokázat, že není jen budižkničemu středního věku, co si povídá se svou kočkou. Oprašte proto svou světelnou katanu, nasaďte sluneční brýle a zabíjejte, protože jinak zabije někdo vás!

Legendární nájemný vrah Travis Touchdown se znovu vrací do „zahrady šílenství“! Ďábelský princ FU, samozvaný superhrdina z předalekého okraje naší galaxie, přistál na Zemi a v hledáčku má dobytí celého našeho světa. Pro záchranu lidstva se tak náš někdejší hrdina musí pustit do dalšího boje a vystoupat na vrchol žebříčku galaktických superhrdinů, během čehož bude muset porazit devítku věrných přisluhovačů prince FU a nakonec se utkat i s princem samotným.

  • Staňte se galaktickou legendou: V klasickém stylu série No More Heroes vás při stoupání žebříčkem galaktických superhrdinů čekají ulítlé souboje s originálními bossy, z nichž každý přetéká jedinečnou osobitostí. Probijte si cestu žebříčkem a dokažte, že jste ten největší drsňák v celém známém vesmíru!
  • Starý pes, nové kousky: Travise možná dělí jediný špatný den od krize středního věku, i tak si ale vždycky najde neotřelý způsob, jak někomu nakopat zadek. Ať už jde o mistrovské zacházení se světelnou katanou, nebo o zápasení na profesionální úrovni, Travis zvládne všechno. Zjistěte, do jakých extrémů můžete dovést násilí s upravitelnou rukavicí smrti, a ztrestejte drzou chásku vetřelců v bojovém stylu, který vám sedne nejlépe.
  • Superhrdinské bokovky: Bojovat se šmejdem z vesmíru není nic levného. Zkoumejte proto město Santa Destroy na Travisově futuristické motorce Demzamtiger a nenechte si utéct žádnou ze sebepodivnějších pracovních příležitostí, jako je například akční flek u pobřežní stráže nebo čištění záchodů. Za dalším přivýdělkem pak můžete vyrazit do unikátních lokalit mimo Santa Destroy, jako je třeba futuristické pobřežní město Neo Brazil nebo solná pustina Thunderdome.
  • Odvážnější, zlejší, lepší: Díky ostřejší grafice vypadá No More Heroes III lépe než kdy dřív. Přidejte rychlejší načítání nebo vylepšenou odezvu a můžete si začít okamžitě užívat násilí, kterým byste rozhodně neměli šetřit.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

No More Heroes

Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments