Skip to main content

HYPE uvede tři nové edice Syberia: The World Before

Něco pro každého.

Adventura Syberia: The World Before vyjde v češtině pro herní konzole PlayStation 5 a Xbox Series X 15. listopadu 2022 ve dvou fyzických edicích – limitované 20 Year Edition a sběratelské Collector's Edition. 20 Year Edition obsahuje navíc „Media Book“ oslavující dvacet let Syberie.

Sběratelská edice (dostupná také pro PC) v luxusní krabici obsahuje navíc steelbook, mapu Vaghenu, digitální soundtrack, artbook, klíčenku, sadu pohlednic, přizpůsobitelnou figurku Kate a Dany, hrací skříňku, exkluzivní litografii a digitální scénář k prologu.

K dostání je rovněž Collector's Set určený především těm, kteří už vlastní digitální nebo fyzickou edici Syberia: The World Before pro PC, protože se v něm nenachází hra, ale pouze bonusový obsah pro sběratele – steelbook, mapa Vaghenu, digitální soundtrack, artbook, klíčenka, sada pohlednic, přizpůsobitelná figurka Kate a Dany, hrací skříňka, exkluzivní litografie a digitální scénář k prologu.

"Legendární Syberia se vrací s novým příběhem Kate Walkerové! Vydejte se na dobrodružnou výpravu překonávající hranice kontinentů i samotného času. V rolích dvou poutavých ženských postav, Kate Walkerové a Dany Rozeové, prožijte neobvyklý, strhující příběh ve snaze přijít na kloub záhadě, která zůstala po desetiletí pohřbena v prachu minulosti.

Vaghen, 1937: Dana Rozeová je sedmnáctiletá nadaná dívka, které je prorokována zářná kariéra výtečné klavíristky. Nad její budoucností se však začíná vznášet temný stín – Evropa se nachází na prahu druhé světové války a společnost zamořuje fašismus, který staví některé národy nad propast mezi životem a smrtí.

Tajga, 2004: Kate Walkerová byla uvězněna a nasazena na práci v solném dole v odlehlé pustině Dálného východu. Snaží se zde přežívat, jak nejlépe dovede, dokud nedojde k tragické události, která ji nasměruje k novému dobrodružství, naplněnému pátráním po její vlastní identitě.

  • Prozkoumejte fantastický, poetický svět Benoîta Sokala s úchvatnými scenériemi a ikonickými postavami.
  • Prožijte dechberoucí příběhy dvou jedinečných hrdinek, Kate Walkerové a Dany Rozeové, jejichž osudy jsou nerozlučně spjaty.
  • Řešte propracované hádanky a rébusy v souladu s tradicí této herní ságy.
  • Poznávejte nebezpečný svět prostřednictvím perfektně napsaných rozhovorů a kouzelných příběhových sekvencí.
  • Nechte se unést symfonickým soundtrackem, který složil Inon Zur, autor hudby k hrám Syberia 3, Fallout 4, Dragon Age: Origins, Prince of Persia a mnoha dalším."

Read this next