If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

I Am Alive vyjde v zimě

Trailer o přežití v prachem zamořeném městě.

Jak naznačovaly různé úniky z poslední doby, I Am Alive žije. UbiSoft ho dnes znovu oznámil oficiální tiskovou zprávou. Vyjde někdy tuto zimu (tj. leden-březen 2012) jen jako stáhnutelný titul pro PlayStation Network a Xbox Live Arcade. Dříve (E3 2008) zmiňovaná verze pro PC absentuje, stejně jako záměr přijít coby krabicovka do kamenných obchodů.

"I Am Alive unikátně uchopí postapokalyptický žánr boje o přežití tím, že před hráče staví komplexní a emočně vypjaté situace, ve kterých musí učinit nelehká rozhodnutí. Víme, že spousta lidí na tuto hru dlouho čekalo a věříme, že se jim bude líbit," řekl šéf marketingu UbiSoftu.

Budete se potýkat nejen s nepřáteli, ale i s prostředím okolo sebe - polorozbořeným rodným městem, které pokrývá toxický prach jak po pádu dvojčat a pozůstalí lidé jsou schopni učinit cokoli, aby přežili. Potyčky s některými vyřeší nenabitá pistole, zatímco jiní se nezaleknou ničeho. Hrdina pátrající po své ženě a dceři zde také musí pečlivě nakládat se svou energií, když je vystaven kritickým situacím při prohledávání budov.

Z I Am Alive se dnes objevil povedený trailer a nový obrázek:

Dnešní oficiální trailer
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments