If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

I v druhém roce bude Assassins Creed Valhalla podporován přídavky

+ ukázky z Paříže, Discovery Tour.

Loňský díl série byl tak úspěšný, že si vysloužil delší obsahovou podporu, i kvůli vynechání pokračování letos na podzim. Bude to tedy vůbec poprvé, co Assassins Creed dostane i v druhém roce od vydání nějaké přídavky. Zatím nevíme, jaké to budou (Eivor prý ještě není s Odinem hotov), ale vyjdou během 2022.

Ale postupně: nejprve v příštích týdnech vyjde aktualizace s mečem do jedné ruky.

Pak někdy v létě 2021 dorazí druhé rozšíření The Siege of Paris (prý nejvíce ambiciózní bitva v historii Vikingů), z nějž se objevily další ukázky níže. Budete dělat vše, co je ve vašich silách, abyste odkryli tajemství protivníka a zformovali strategické aliance pro zajištění budoucnosti vašeho klanu. Vrátí se také tzv. black box infiltrační mise, čili dostanete úkol a je na vás, jak ho docílíte. Jistotou jsou nové schopnosti, zbraně, výbava, nepřátelé atd.

Velmi hodnotným přídavkem zdarma se pak na podzim stane Discovery Tour - Viking Age, další část historické encyklopedie, kde objevíte svět Vikingů nenásilnou vzdělávací formou. Budete tu v novém herním zážitku obyčejným člověkem v době Vikingů a okusíte jejich běžný život, s menšími i většími výzvami, za něž získáte odměny.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments