If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ikona PS5 na japonské homepage Sony?

Dobrý pokus o design s Včkem.

Tyto věci by se daly snadno přejít a shodit ze stolu, ale je to tak roztomilý podvrh a hezký pokus, až stojí za pobavení. Krom toho existuje asi tak 1% šance, že to celé může být reálné...

Někdo na Reddit nahodil údajnou fotku japonské domovské stránky PlayStation, kde se prý vyskytovala nová sekce věnovaná PlayStation 5.

V čem je to zajímavé, je malá ikona PS5 ve stejném stylu jako ostatní ikony jiných zařízení od Sony vpravo od toho (PS4, PS4 Pro, PS VR...), která by v případě autentičnosti (haha) poprvé odkryla design finální konzole. Resp. by potvrdila vzhled, že vážně bude do Včka jako ty debugové modely pro vývojáře z dřívějších fotek, i pro lepší ventilaci.

Proč to je s největší pravděpodobností podvrh, ptáte se?

Pokud by na oficiální homepage taková ikona někdy skutečně, byť třeba jen na pár vteřin, visela, určitě by si toho na světě všimlo více lidí, kteří by navíc vytípali standardní, průkaznější screenshoty.

Pohrát si s Photoshopem či zdrojovým kódem stránky, aby se zobrazil tento výsledek, dnes pro pár okamžiků internetové slávy dovede kdekdo.

V neposlední řadě by se takový vzhled webu dochoval v nějaké cachi či archivu webu, upozornili přispěvovatelé na Redditu.

Comments