If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

inFamous 2 dostupný v šesti edicích

Kterou si vyberete?

Obvykle existují tak tři edice nějaké hry, ale aby jich bylo k dispozici hned šest, to se snad ještě nestalo. Že by inFamous 2 byl tak výjimečnou hrou, jako je výjimečně obdařen schopnostmi její hrdina?

Pokud o téhle PS3-exkluzivní akci uvažujete, na výběr máte: standardní edici za 1499 Kč (běžné balení), speciální edici za 1599 Kč (v plechovém obalu s bonusovým DLC obsahem - elektrizující granát, originální skin pro hrdinu a zlatý zesilovač elektrické energie) nebo Hero edici za 2990 Kč (s figurkou hrdiny, mini komiksem, voucherem k speciálním předmětům a repliku batohu).

Hra inFamous 2 lze dále pořídit v balení s konzolí PlayStation 3 SLIM (320 GB) za 8390 Kč. Nebo ve dvou různých baleních s ovladači DualShock 3, buď v provedení Cosmic Blue nebo Red Controller, kdy každé stojí 2299 Kč. Obrázky všech edic jsou na Xzone.

Mimochodem, vedle toho vznikla ještě sedmá, pro veřejnost nedostupná novinářská edice této hry od Sony, ve které je plakát, skutečná peněženka, karty, prospekt s artworky, novinové výstřižky, imitace kreditní karty či falešné peníze, opravňující k výhře na stánku na E3.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

inFamous 2

PS3

Related topics
PS3
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments