If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Infinity Ward hledají nové zaměstnance

Všechno jen vedoucí pozice.

Infinity Ward jsou po nedávném incidentu o přibližně 35 zaměstnanců chudší a tak nabírají. Předchozí nabídky práce se týkaly většinou středních pozic ve firmě, nyní se ale hledají senioři a lídři.

Konkrétně se jedná o pozice inženýra, producenta, animátora, game designéra a umělce efektů. Všechny tyto pozice mají ještě přívlastek „senior“.

Z Infinity Ward před několika měsíci odešli především vysoce postavení vývojáři a Activision se snažil zalepit vzniklé mezery svými vlastními zaměstnanci z jiných studií. Očividně se jim to příliš nedařilo a tak se nyní hledají standardní cestou.

Připomeňme, že hromadný odchod vývojářů následoval po vyhazovu dvou šéfů Infinity Ward, kteří si následně založili studio Respawn Entertainment a najali většinu uprchlíků z IW. V současné době se s Activisionem žalují o proplacení slíbených bonusů za prodeje MW2 a Activision je žaluje mimo jiné za hrubé porušení kázně a za úmyslné zdržování vývoje Modern Warfare 3.

Activision má v současné době nejméně tři studia, ve kterých se aktivně pracuje na Call of Duty hrách. Jedním je Treyarch, kde se dělá Black Ops, druhým je Sledgehammer a třetím právě Infinity Ward, které nyní hledá nové zaměstnance a vedení.

Tagged With

Comments