If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Integrace Social Clubu do L.A. Noire

Přítel na telefonu a detektivní výzvy.

Online služba Rockstaru s názvem Social Club před lety sklidila vlnu nevole za "neviditelnou" instalaci spolu s GTA IV. Dnes je chválena za to, jaké bonusové funkce nabídne hráčům nadcházející detektivní adventury L.A. Noire.

Pokud budou disponovat dostatkem tzv. Intuition Points, které má být těžké získat (zatím není jasné jak), mohou se zeptat herní komunity, jestli věří osobě zpovídané hlavním herním protagonistou. V levém rohu obrazovky pak naskočí výsledky statistiky, kolik procent uživatelů služby si vybralo kterou volbu v té samé herní situaci - zda postava lže, mluví pravdu nebo jestli jsou na pochybách. Zkrátka takový přítel na telefonu pro řešení složitých situací.

Přihlášení do Social Clubu odemkne oblek Chicago Lighting Suit, který může hrdina L.A. Noire nosit, jakmile se stane detektivem. Nejedná se však pouze o zkrášlení Cole Phelpse, protože tenhle oblek mu také vylepší přesnost střelby s brokovnicí a kulometem. Jinak ho sehnat nepůjde.

Tolik funkce přímo ve hře. Vedle toho můžete využít i webového rozhraní služby, kde najdete podmínky pro dokončení hry na 100 procent. Grafy se statistikou z vašeho hraní (osobní efektivita, přesnost, rychlost atd.) bude možné srovnat s přáteli, nebo případně sledovat achievementy či trofeje.

Šikovné je, že skrze web Social Clubu budete mít přístup do diáře případů, který obsahuje veškeré poznámky o vyšetřování nebo důkazy, které jste při hraní sesbírali. Můžete tak přemýšlet nad pachateli a řešení případů třeba i ve škole nebo v práci, když se zrovna nedá hrát. Tento notebook Cole Phelpse také přinese užitečné tipy pro pátrání, které se dají "koupit" opět za Intuition Points. Více o fungování všeho zde.

L.A. Noire pro X360/PS3 vyjde 20. května a v EG indexu očekávanosti českými hráči je na 11. místě.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments